Įvairaus amžiaus žiūrovams
Karalienės korgis (dubliuotas)
Queen's Corgi (dubbed) (2019)
Žanras: Animacija
Sukurta: Belgija
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 22.03.2019
Trukmė: 1h 32 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Animacinis filmas visai šeimai „Karalienės korgis“ supažindins su mylimiausiu Elžbietos II šuneliu Reksiu.

Turbūt net tie, kurie visiškai nesidomi Britanijos karališkąja šeima, žino, kad karalienės Elžbietos II mylimiausi šunys yra korgiai. Šie mieli šuneliai karalienę lydi visą jos gyvenimą. Nuotaikingas animacinis filmukas „Karalienės korgis“ pasakoja apie vieną iš jų – Reksį.

Dar visai mažą šunytį, Reksį karalienei gimtadienio proga padovanojo jos vyras Filipas. Į išdaigas linkusio šunelio elgesys ne visuomet buvo karališkas, tačiau jo mielumas greitai ištirpdydavo bet kokį nepasitenkinimą ar pasipiktinimą. Reksis greitai tapo Elžbietos ir visų karališkųjų rūmų numylėtiniu.

Tačiau po vieno ypatingo savo pašėliojimo Reksis pajunta, kad dabar jau tikriausiai nuėjo per toli ir patylomis išsmunka iš rūmų. Deja, įvykiai pasisuka visiškai neplanuota linkme. Kažkokie žmonės Reksį sugauna ir uždaro į narvą. Visą gyvenimą praleidęs rūmuose, Reksis atsiduria tarp nekilmingų, gatvėse išaugusių šunų, kurie ne tik nuolat urzgia vienas ant kito, bet ir – o siaube!– kaunasi vienas su kitu.

Reksis turės pasitelkti visą savo išmonę, gudrumą ir protą, kad išsaugotų sveiką kailį, išvengtų stiprių ir labai nedraugiškų šunų bei sugalvotų, kaip ištrūkti iš šio kalėjimo. Planuojant ir laukiant palankios progos, karalienės korgis šioje nedraugiškoje vietoje susiras keletą draugų ir netgi įsimylės. Tačiau niekuomet nepamirš pagrindinio savo tikslo – sugrįžti į šiltus, saugius ir jaukius namus.

Lietuviškai įgarsinta, visai šeimai skirta animacinė nuotykių juosta „Karalienės korgis“ Lietuvoje pradedama rodyti kovo 22 d.

Filmas bus rodomas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Režisierius: Ben Stassen

Scenaristas: Rob Sprackling, Johnny Smith

Vaidina: Valdis Vanags, Laila Kirmuška, Armands Berģis, Dainis Porgants, Baiba Vanaga, Jānis Kirmuška, Edgars Lipors