N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Laisvo elgesio močiutė 2: pagyvenę keršytojai
BABUSHKA LYOGKOGO POVEDENIYA 2 (2019)
Žanras: Komedija
Sukurta: Rusija
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 25.01.2019
Trukmė: 1h 27 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Aleksandra Pavlovna Fišman sugrįžta! Pirmajame filme bėgdamas nuo įsiutusių banditų, apsukruolis Sania Rubinšteinas buvo priverstas persirengti moterimi ir slėptis senelių namuose. Galų gale jis ne tik išvengė banditų keršto, tačiau senelių namuose susirado ir merginą – simpatiškąją Liubą (populiari Rusijos dainininkė Gliukoza).

Dabar Liuba žiauriai pyksta, nes Sania prarado jos už parduotą butą gautus pinigus. Bet tai išties ne Sanios kaltė – bankas, kuriame buvo padėti pinigai, bankrutavo. Tik Saniai keista, kodėl, jei pinigų nėra, banko vadovas, oligarchas Borodinas ir toliau gyvena kaip karalius. Sužinojęs, kad Borodinas ieško auklės, Sania supranta, kad geresnės progos nebus. Pasiryžusi atsiimti Sanios pinigus, į oligarcho namus įžengia šaunioji močiutė Fišman.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Marius Vaisberg („Meilė Niujorke”, „8 nauji pasimatymai”, „Laisvo elgesio močiutė”)

Vaidina: Aleksandr Reva („Laisvo elgesio močiutė”, „Dubleris”, „Comedy Club”), Dmitrij Nagijev („Pati geriausia diena”, „Virtuvė”, TV serialas „Fizrukas”), Mihail Galustian (TV serialai „Nasha Russia”, „Borodač”), Gliukoza („Laisvo elgesio močiutė”), Roman Kurcin, Elena Valyushkina („Karti, karti...”), Natalya Bardo.