Įvairaus amžiaus žiūrovams
TAVO VAIKAS premjera: Belos kelionė namo (dubliuotas lietuviškai)
TAVO VAIKAS premiere: Dog's Way Home (dubbed) (2019)
Žanras: Nuotykių, šeimos
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 20.01.2019
Trukmė: 1h 36 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

TAVO VAIKO premjeroje – draugiško šuns nuotykiai filme BELOS KELIONĖ NAMO

Į kino teatrus atkeliauja dar vienas filmas, kuris suvirpins ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų širdis – tų, kurie kada nors mylėjo šunį. Filmais apie žmonių ir gyvūnų draugystę išgarsėjęs režsierius Charles Martinas Smithas pristato BELOS KELIONĘ NAMO – šiltą, lietuviškai įgarsintą istoriją visai šeimai, kuri Lietuvoje startuos su žurnalo ir portalo TAVO VAIKO premjera sausio 20 d.!

Nuostabiais filmais apie berniuko ir delfino draugystę iš „Mano draugas delfinas“ išgarsėjęs režsierius Charles Martinas Smithas grįžo prie temos, nuo kurios pradėjo savo režisūrinę karjerą – prie pasakojimų apie geriausius žmogaus draugus. Jis ekranizavo bestseleriu tapusios knygos „Šuns tikslas“ (A Dog‘s Purpose) autoriaus Williamo Bruce‘o Camerono istoriją apie kalytę Belą, jos prieraišumą savo šeimininkui ir žūtbūtinį norą būti kartu.

Bela buvo dar visiškai maža, kuomet apsigyveno kartu su Luku – vaikinu, kuris iš karto tapo jos geriausiu draugu. Jai patiko dūkti su Luku, mokytis iš jo mažų gudrybių, lankyti sergančius Luko draugus ir... gainioti šalia namų gyvenančias voveres. Kartą Lukui išvykus Bela pasiliko kartu su jo mama, liūdėjo, kol už lango nepasirodė ji – voverytė. Bela puolė paskui ją ir pati nepastebėjo, kaip nuklydo per toli nuo namų. Nepažįstami žmonės priglaudė pasiklydusį šunelį, išsiveždami jį už 600 km nuo Luko namų – jie nepastebėjo Luko iškabintų skelbimų apie dingusią Belą, nes gyveno per toli.

Nors naujieji šeimininkai buvo geri ir malonūs, Bela kasdien ilgėjosi Luko. Vieną dieną ilgesys ją įveikė – Bela leidosi į ilgą 600 km kelionę namo pas savo geriausią draugą Luką. Ji nežinojo, kokie nuotykiai jos laukia, kad teks išsisukti iš vilkų pinklių, susidraugauti su kalnų liūtu, gelbėti sniego lavinos užgriūtą žmogų ir t.t. Daug linksmų ir pavojingų nuotykių dėl vieno tikslo – sugrįžti namo!

„Belos kelionė namo“ – nepaprastai šilta istorija apie draugystę visai šeimai – pirmąkart Lietuvoje bus parodyta per žurnalo ir portalo TAVO VAIKAS premjerą sausio 20 d. (sekmadienį) visuose kino centruose „Forum Cinemas". Nepraleiskite progos pirmieji pamatyti lietuviškai dubliuotą „Belos kelionę namo " su visa šeima!

Sausio 20 d. TAVO VAIKO premjeros seansai su filmu „Belos kelionė namo“ vyks:

• 12.10 val. Vilniaus „Forum Cinemas Akropolis“

• 14.05 val. Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“

• 12.35 val. Kauno „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 14.00 val. Klaipėdos „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 10.40 val. Šiaulių „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 12.10 val. Panevėžio „Forum Cinemas“ (Babilonas)

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Režisierius: Charles Martin Smith

Scenaristas: Charles Martin Smith, Cathryn Michon

Vaidina: Barry Watson, Ashley Judd, Jonah Hauer-King