Žiūrovams nuo 16 metų
Kurjeris
Mule, The (2018)
Žanras: Drama, kriminalinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 04.01.2019
Trukmė: 1h 56 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Earlo Stouno gyvenime – ne pats geriausias laikotarpis. Seniai išsiskyręs su žmona, vienišas vyriškis negali pasigirti ir itin gerais santykiais su dukra bei anūke. Lyg to būtų maža, Earlą užklumpa ir finansinės bėdos: bankrutuoja verslas.

Kad pataisytų padėtį, Earlas imasi netikėtai gauto pasiūlymo užsidirbti tiesiog vairuojant - nuvežant mažus krovinius iš taško A į tašką B. Vyrui sutikus, po kurio laiko paaiškėja, kad jo darbdaviai - Meksikos narkotikų kartelis, ir galiausiai vyras įkliūna policijai su 3 milijonų dolerių vertės kokaino siunta. Tai, kas atrodė lyg gyvrnimo šansas, pasirodė esanti didžiausia jo padaryta klaida.

Clint’as Eastwood‘as yra vienas labiausiai gerbiamų Holivudo kūrėjų, kuris, nepaisant garbaus amžiaus, ir toliau išlaiko stulbinamą produktyvumą. „Kurjeris“ yra 37-asis C. Eastwood‘o režisuotas pilnametražis filmas, iš kurių net 16 pastatyta šiame tūkstantmetyje. „Kurjeris“ taip pat yra pirmasis filmas nuo 2008-ųjų „Gran Torino“, kuriame režisierius atliko ir pagrindinį vaidmenį.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Clint Eastwood („Stebuklas virš Hadsono”, „Amerikiečių snaiperis”)

Scenarijus: Nick Schenk („Gran Torino”)

Vaidina: Bradley Cooper („Taip gimė žvaigždė”, “Amerikiečių snaiperis”), Laurence Fishburne („Užkratas”, Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra”, „Matrica”), Michael Peña („Sensacija”, TV serialas „Narcos”), Dianne Wiest, Andy Garcia („Krikštatėvis III”), Alison Eastwood, Farmiga („Vienuolė”).