N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Coldplay: A Head Full Of Dreams
Coldplay: A Head Full Of Dreams (2018)
Žanras: Filmas-koncertas
Sukurta: Didžioji Britanija
Platintojas: Trafalgar Releasing
Kino teatruose nuo: 14.11.2018
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

„Coldplay: A Head Full of Dreams“. Tik lapkričio 14 dieną „Forum Cinemas“ kino teatruose.

BILIETAI JAU PREKYBOJE!

Viena sėkmingiausių pastarųjų metų Didžiosios Britanijos pop-roko grupių „Coldplay“ visus savo gerbėjus kviečia į ypatingą renginį. Tik lapkričio 14 dieną kino teatruose bus galima pamatyti grupės 20-čiui skirtą dokumentinį filmą-koncertą „Coldplay: A Head Full of Dreams“. Prie daugiau nei dviejų tūkstančių kino teatrų visame pasaulyje jungiasi ir „Forum Cinemas“. Lietuvoje filmas bus rodomas visuose Akropoliuose ir ten esančiuose kino centruose „Forum Cinemas“ bei Panevėžio „Forum Cinemas“.

Filmo režisierius Mat‘as Whitecross‘as (taip pat nemažai dirbęs ir su „Oasis“ bei „Take That“) su „Coldplay“ vyrukais susipažino dar tuomet, kai didžiausias grupės pasiekimas buvo surinkti bent keliasdešimt žmonių vietiniame bare. Užtat filme netrūksta iki šiol niekur nematytų kadrų iš pačių pirmųjų „Coldplay“ repeticijų, koncertų ar tiesiog laisvalaikio valandėlių.

Kaip kontrastas šiems kadrams, kita filmo siužetinė linija pasakoja jau apie pilnus stadionus visame pasaulyje renkančią grupę, o konkrečiai – apie pastarąjį „Coldplay“ koncertinį turą „A Head Full of Dreams“. Turo, trukusio nuo 2016 m. kovo 31 d. iki 2017 m. lapkričio 15 d., metu grupė penkiuose žemynuose sugrojo 122 koncertus, o juose apsilankė beveik pusšešto milijono žmonių. Uždirbęs daugiau nei pusę milijardo (523 mln.) JAV dolerių, šis turas yra trečiasis visoje muzikos istorijoje, uždarbiu nusileidęs tik tokiems dinozaurams kaip U2 ir „Rolling Stones“.

Vokalistas bei pianistas Chris‘as Martin‘as ir gitaristas Jonny‘is Buckland‘as susipažino 1996 m. koledže ir įkūrė grupę „Pectoralz“. Netrukus prie jų prisijungė bosistas Guy‘us Berryman‘as, o dar šiek tiek vėliau – ir būgnininkas Will‘as Champion‘as. Grupė pakeitė pavadinimą į „Coldplay“ ir lygiai prieš dvidešimt metų išleido pirmąjį savo įrašą „Safety“, kuriame buvo trys kūriniai. Iš 500 įrašo egzempliorių dauguma buvo išdalinta radijo stotims, prodiuseriams ir draugams, o į prekybą pateko vos 50 „Safety“ kopijų (jei netyčia vieną iš jų turite, įrašo vertė šiuo metu – apie 2000 svarų).

Dabar „Coldplay“ – visame pasaulyje pažįstama, gerbiama ir mylima grupė, išleidusi septynis albumus, kurių parduota daugiau nei 100 milijonų kopijų. Per du dešimtmečius grupė yra laimėjusi 107 įvairiausius apdovanojimus, tarp jų – devynis „Brit Awards“ ir septynis „Grammy“.

Svaiginanti grupės „Coldplay“ istorija, iki šiol nematyti kadrai, įspūdingai nufilmuoti pasirodymai didžiausiose pasaulio arenose – visa tai ir dar daugiau naujame dokumentiniame filme-koncerte „Coldplay: A Head Full of Dreams“. Nepraleiskite vienintelės progos – tik lapkričio 14 d. „Forum Cinemas“ kino teatruose.

Bilietų kainos: Bilietas - 10 €, su KINO KLUBO kortele - 8 €, Studento bilietas - 9 € tik kasose su Lietuvos studento pažymėjimu (LSP). SCAPE Kaune - 11.50 € (DVIEM IR VIP vietos - brangiau).

Filmas anglų kalba, be lietuviškų subtitrų.