N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Geriausios 2018 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos
Geriausios 2018 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos (2018)
Žanras: KANŲ LIŪTŲ reklamos
Platintojas: Lions share, UAB
Kino teatruose nuo: 23.10.2018
Trukmė: 2h 00 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Neįmanoma nepastebėti ir neįmanoma pamiršti. Tai žada spalio mėnesį į kino sales sugrįžtančios „Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos“. Jau spalio 23 dieną kino teatrai riaumos geriausiomis 2018 metų reklamos istorijomis ir primins: tikrai gera reklama siekia ne parduoti, o praturtinti gyvenimą.

„70 proc. prekės ženklų galėtų išnykti, ir niekas to nepastebėtų“ – tokiai įžvalgai šiemet nuskambėjus „Kanų liūtų“ kūrybiškumo festivalyje, nuščiuvo visi. Galėtų išnykti, nes tokie prekės ženklai, kaip ir jų reklama, neturi sielos. Ateitį turi tie, kurie mąsto, ne kaip parduoti, o kaip savo vertybėmis būti arčiausiai svarbiausių žmogaus gyvenimo akimirkų“, – pastebi Gabrielė Burbienė, „Kanų liūtų“ kūrybiškumo festivalio atstovė Lietuvoje.

Todėl ir „Geriausios 2018 metų KANŲ LIŪTŲ“ reklamos demonstruoja atjautą, socialinę atsakomybę, autentiškumą ir netikėtą požiūrį. Požiūrį, kuris vers susimąstyti, verkti, juoktis ir perkratyti ligšiolines nuostatas apie reklamą.

„Geriausios 2018 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos“ spalio 23-ąją vyks visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Įsigyti bilietus „Forum Cinemas“ kasose ir interneto svetainėse galima nuo rugsėjo 21 dienos. Kaina - 9 eurai. SCAPE salėje - brangiau.

Dėmesio! Visas reklamas matysite originalo (anglų) kalba, be lietuviškų subtitrų.