Žiūrovams nuo 16 metų
Gimšė!
Dnyuha! (2018)
Žanras: Komedija
Sukurta: Rusija
Platintojas: Best Film, UAB
Kino teatruose nuo: 31.08.2018
Trukmė: 1h 20 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Linksmų situacijų pilna komedija „Gimšė“, bus artima daugeliui jaunuolių, kurie gimtadienius švenčia trankiai ir su dideliu užsidegimu. Filmo prodiuseris, Timur Bekmambetov yra pagarsėjęs tokio žanro specialistas. Dar visai neseniai, visi juokėmės žiūrėdami filmus „Karti, karti“, „Pati geriausia diena“ ar pagrindine Naujametine pramoga tapusiomis „Eglutėmis“. Atėjo laikas atšvęsti gimtadienį ir šventė nusimato labai linksma.

Antonas praleidžia išskirtinį vakarą savo draugo gimtadienyje. Linksmybės baigiasi kiek netikėtai ir jaunuolis atsibunda svetimame mieste, nepažįstamos merginos bute. Vakarykščio vakarėlio prisiminimai nėra labai aiškūs, tačiau visi „žygdarbiai“ užfiksuoti draugų kameromis ir sparčiai renka peržiūras internete. Video filmukų populiarumas toks milžiniškas, kad tik laiko klausimas, kada juos pamatys jo mergina – Marina. Bėda būtų ne bėda, tačiau Antonas jau planavo vestuves, o santykiai su busimais uošviais nesiklostė labai sklandžiai. Situacija darosi įtempta, tačiau išeitis visada yra...

Šventiškai linksma ir stogą raunanti komedija „Gimšė“, pradeda rodyti Lietuvos kino teatruose nuo rugpjūčio 31 dienos.

Filmas rusų kalba su lietuviškais subtitrais.

Amžiaus cenzas: N-16

Režisierius: Roman Karimov („Guliaj, Vasia!“)

Prodiuseris: Timur Bekmambetov („Eglutės“, „Karti, karti“, „Nakties sargyba“)

Vaidina: Eldar Kalimulin („Rezidentai“, „Kvartetas“), Evgenija Godunova („Virtuvė“), Irina Savakova („Univeras“), Igor Brovin („Brolis 2”, “Aritmija”), Alina Titova, Nikita Sanajeva ir kiti.