N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Dėl visko kalta meilė
Tout le monde debout (2018)
Žanras: Komedija
Sukurta: Prancūzija
Platintojas: Garsų Pasaulio Įrašai UAB
Kino teatruose nuo: 08.06.2018
Trukmė: 1h 47 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Sakoma – nežaisk su jausmais, nes gali būti nugalėtas savo paties žaidime.

Filmas „Dėl visko kalta meilė!“ turi tai, kas mums patinka prancūzų komedijose – romantika, subtilus viliojimo menas ir... neįtikėtinai kurioziškos situacijos, kurios tiesiog persekioja pagrindinį herojų! Žinomas komedijų kūrėjas ir aktorius Franck Dubocs ištraukia iš šio žanro ir sėkmingai suklijuoja viską, kas ryšku ir kontraversiška.

Filmo siužeto centre – sėkmingas verslininkas Žoslenas, kuris yra toks savanaudis mergišius, kad jau pats nuo savęs pavargęs. Moterų viliotojo išradingumui atkreipti į save dėmesį nėra ribų. Kartą, norėdamas suvilioti jauną gražią slaugę, jis apsimeta neįgaliojo vežimėlyje įkalintu vyru. Bet tada ji pristato savo seserį, turinčią negalią ir dienas leidžiančią invalido vežimėlyje.

Tačiau nutinka keistas dalykas... Jausmams imant viršų, Žoslenas tampa savo paties apgaulės įkaitu – atskleisti tiesą darosi vis sunkiau ir sunkiau.

Romantiška ir drastiška komedija „Dėl visko kalta meilė!“ – apie meilės galią, kuriai pavaldus kiekvienas, nepriklausomai nuo fizinių galimybių ir aplinkybių. Ieškokite kinuose nuo birželio 8 dienos!

Filmas prancūzų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Franck Dubosc

Vaidina: Franck Dubosc („Ateiviai: Revoliucija“, „Disko“, „Asteriksas Olimpinėse žaidynėse“), Alexandra Lamy („Seksomanai“, „Laimingasis Lukas“), Elsa Zylberstein („(Ne)laukti sveciai“), Gérard Darmon („Sąžiningas vagis“, „Asteriksas ir Obeliksas: misija Kleopatra“), Caroline Anglade ir kiti.