N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Vaiduoklių byla
Ghost Stories (2018)
Žanras: Drama, siaubo
Sukurta: Didžioji Britanija
Platintojas: NCG Distribution
Kino teatruose nuo: 04.05.2018
Trukmė: 1h 38 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Psichologijos profesorius Filipas Gudmanas (akt. Andy Nyman) – užkietėjęs ateistas, besivadovaujantis tik sveiku protu. Vyras juokiasi į veidą paranormaliais reiškiniais tikintiems asmenims, o aiškiaregius ir ekstrasensus laiko pigiais apsišaukėliais.

Sykį jis aptinka seniai pamirštą failą, kuriame – trys paranormaliais reiškiniais įvardintos ir iki šiol neištirtos bylos. Negalėdamas įvykių paaiškinti sveiku protu, skeptiškai nusiteikęs profesorius ima jautį už ragų ir leidžiasi į kelionę, kurioje tikisi išaiškinti mįslingus nusikaltimus bei kartą ir visiems laikams įrodyti, jog paranormalūs reiškiniai tėra pramanas. Tačiau ar viską galima racionaliai paaiškinti? Kaip baigsis profesoriaus kelionė tiesiai į siaubingų istorijų šerdį? Ar vyrui pavyks įrodyti, jog paranormalūs reiškiniai tėra pramanas? O galbūt ano pasaulio būtybės turi šiurpių planų profesoriaus likimui?

Filmą „Vaiduoklių byla“ režisavę scenarijaus autoriai Jeremy Dyson ir Andy Nyman į kino ekranus perkėlė kultinę to paties pavadinimo pjesę, o kino kritikai tikina, jog tai – geriausias visų laikų Didžiosios Britanijos siaubo filmas. Patikrinkime?

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Režisierius: Jeremy Dyson, Andy Nyman

Scenarijus: Jeremy Dyson, Andy Nyman

Vaidina: Andy Nyman, Martin Freeman, Paul Whitehouse, Paul Warren, Alex Lawther