Įvairaus amžiaus žiūrovams
Ogis ir tarakonai
Oggy And The Cockroaches (2013)
Žanras: Komedija, animacija, šeimos
Sukurta: Prancūzija
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 15.11.2013
Trukmė: 1h 20 min
Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovamsOgis - tingus, riebus, mėlynas katinas, kurio didžiausias noras yra sočiai pavalgyti ir per dienas žiūrėti televizorių. Šiam idiliškam jo gyvenimui nuolat sutrukdo pačių įvairiausių išdaigų prigalvojantys trys įnamiai - tarakonai, praktiškai pašventę savo gyvenimus tam, kad Ogio būtį paverstų kuo labiau kankinančia ir nemalonia.

Į pagrindinių herojų gyvenimus nuolat įpainiojami ir kiti veikėjai: arogantiškas ir savimi itin pasitikintis Ogio pusbrolis Džekas, Ogio sesuo Monika ir simpatija Olivija bei pikčiurna kaimynas buldogas Bobas.

1998-aisiais, pačioje lapkričio pabaigoje Prancūzijos televizija pradėjo rodyti naują animacinį serialą apie katiną Ogį ir tris aršius jo priešus tarakonus: Džojį, Dy Dy ir Markį. Tarakonų „krikštatėviais" tapo pankroko grupės „Ramones" nariai, o visą serialą įkvėpė amerikietiškasis „Tomas ir Džeris". Jau 15 metų kompanija linksmina viso pasaulio mažuosius, o pagrindinę filmuko melodiją („zai-za-zai-za...") niūniuoja ir suaugusieji.

Režisierius: Oliver Jean-Marie

Scenarijus: Oliver Jean-Marie