Žiūrovams nuo 16 metų
Blogas senelis
Bad Grandpa (2013)
Žanras: Komedija
Sukurta: JAV
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 25.10.2013
Trukmė: 1h 30 min
Cenzas: Žiūrovams nuo 16 metų

Patiks, jei patiko: „Jackass“, „Boratas“, „Diktatorius“ ir jei nemanote, kad gyvenimas baigiasi sulig pensija

Serialo „Jackass“ žiūrovai tikrai žino patrakusį 86-erių metų senuką Irving‘ą Zisman‘ą (kurį vaidina puikiai nugrimuotas Johnny‘is Knoxville‘is). Nors ir pasirodydamas epizodiškai, senukas vis vien sugeba sukelti išskirtinę painiavą bei chaosą. Serialo autoriai nusprendė, kad užuot šmėkščiojus fone, Irving‘ui Zisman‘ui atėjo metas sugroti pirmuoju smuiku. Rezultatas – filmas „Blogas senelis“.

Prie savo 90-mečio artėjantis senukas toli gražu nesijaučia kaip devyniasdešimtmetis. Širdyje jis – geros širdies jaunas nutrūktgalvis. Matydamas savo aštuonmečio anūko Bilio liūdesį dėl tėčio, nusprendžia jį prablaškyti ir išsiveža į kelionę per Ameriką. Galite būti tikri, kad ši kelionė nė iš tolo neprimins eilinės išvykos, aplankant žymias vietas.

Senelis ir anūkas tyrinės striptizo šokėjų gyvenimą, sudalyvaus mergaičių talentų konkurse, prisijungs prie gedėtojų laidojimo namuose, bendraus su baikerių baro savininkais bei klientūra ir tiesiog gatvėje šiurpins paprastus nieko neįtariančius praeivius.

Režisierius: Jeff Tremaine

Scenarijus: Spike Jonze, Johnny Knoxville

Vaidina: Johnny Knoxville, Jackson Nicoll