N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Dubleris
Dubler (2012)
Žanras: Komedija
Sukurta: Rusija
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 25.01.2013
Trukmė: 1h 25 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

„Dublerį" galima vadinti „Comedy Club" rezidento ir senbuvio Aleksandro Revos benefisu. Šioje komedijoje jis vaidina net tris personažus, vieną iš jų - su grimu (populiaraus Rusijos atlikėjo Stas Michailov parodija). O šiam pripažintam jumoristui asistuoja viena seksualiausių Rusijos aktorių bei modelių Kristina Asmus, Lietuvos žiūrovams jau puikiai pažįstama iš TV6 rodomo serialo „Rezidentai" (Varia).

Sėkmingas Rusijos aktorius, besimaudantis šlovės spinduliuose Igoris Uspenskis vieną gražią dieną internete pamato save patį, reklamuojantį masažo paslaugas. Iš pradžių pakraupsta iš siaubo, nes jokių panašių reklamų filmavime net baisiausiame sapne nedalyvavo. Netrukus atsipeikėja ir nusprendžia pasiaiškinti. Pasirodo, vaikinuko iš reklamos vardas yra Seva, jis iš tiesų masažuotojas, gyvena netoli nuo Maskvos ir yra kaip du vandens lašai panašus į šou žvaigždę.

Igoris greitai sumeta, kaip išpešti naudos iš šio neįtikėtino atradimo. Jis pasiūlo Sevai tapti jo dubleriu. Kuklusis Seva po neilgų įkalbinėjimų pasiduoda įkalbamas ir linksmybės prasideda...

Režisierius: Evgenij Abyzov

Scenarijaus autoriai: Sergei Bessmertnyy („Comedy Club”), Pavel Karnaukhov

Prodiuseriai: Georgiy Malkov („Su Naujaisiais, mamos!”, „Meilė Niujorke”, „Meilė Niujorke 2: pratęsimas Bankoke”, „Vyras su garantija”, „Piramidė”), Vladimir Polyakov, Gevond Andreasyan

Aktoriai: Aleksandr Reva („Comedy Club”), (TV serialas „Rezidentai”, „Eglutės”, „Pelenė”), Dmitriy Khrustalev („Comedy Club”, “Tarnybinis romanas. Dabartiniai laikai”, “Labai rusiškas filmas 2”)