N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Paskutinė tvirtovė
Last Stand (2012)
Žanras: Veiksmo, trileris
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 18.01.2013
Trukmė: 1h 50 min
Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Patiks, jei patiko: „Paskutinis skautas", „Žaibiškas kerštas", „Tango ir Kešas" ir Arnold'as Schwarzenegger'is kaip aktorius, ne kaip politikas.

Pagaliau. Pagaliau Arnold'as Terminatorius Schwarzenegger'is išmetė į šiukšliadėžę savo hobį politikuoti ir sugrįžo prie to, ką moka geriausiai: spardyti užpakalius blogiems vyrukams kine. Po epizodinių vaidmenų abiejose „Nesunaikinamųjų" serijose, Arnis vėl kameros fokuso centre.

„Paskutinėje tvirtovėje" jis yra nedidelio Amerikos-Meksikos pasienio miestelio šerifas su skaudžia Los Andželo policininko praeitimi. Vieną dieną šerifas sulaukia spec. tarnybų skambučio su perspėjimu, kad po FTB konvojaus užpuolimo į laisvę paspruko stambaus narkotikų kartelio vadeiva, skubantis Meksikos link. Būtent pro jo miestelį.

Šerifas - žmogus nenaivus. Jis iš karto supranta, kad arba reikia greitai užsikalti langus ir tyliai pasislėpus po stalu palaukti, kol nusikaltėliai išsinešdins, arba apsiginkluoti viskuo, ką gali gauti ir stoti į tikrą karą. Kurį variantą pasirinks šerifas, nuspėti nesunku. Kokios bus to pasirinkimo pasekmės - irgi daugiau mažiau aišku.

Legendinis Terminatorius (nesvarbu, kad kitu pavidalu) pagaliau sugrįžo!

Režisierius: Jee-woon Kim

Prodiuseris: Edward Fee

Scenarijaus autorius: Andrew Knauer

Vaidina: Arnold Schwazenegger, Forest Whitaker, Eduardo Noriega, Luis Guzman