N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Haris Poteris ir Ugnies taurė
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)
Žanras: Fantastinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 22.10.2016
Trukmė: 2h 37 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Hario Poterio filmų maratonas 2016

Dėmesio: Filmas bus rodomas tik 2D formatu, anglų kalba be lietuviškų subtitrų.

Jau ketvirtieji Hario Poterio ir jo draugų metai Hogvartso burtininkų mokykloje, pilni nuotykių ir paslapčių!

Nerasi pasaulyje nei vieno vaiko, kuris nepažinotų HARIO POTERIO...Kantriausi per šias Kalėdas galės išvysti dar vieną nepaprastą filmą apie drąsiausio visų laikų burtininko Hario Poterio nuotykius...

Ketvirtaisiais mokslo metais Hogvartsą apgaubia paslaptingas laukimas - jau ūgtelėjusiems studentams teks dalyvauti fantastiškiausiose metų burtininkų varžybose. Jaunieji burtininkai iš trijų skirtingų mokyklų turės susirungti vis sunkesnėse, vis mistiškesnėse rungtyse. Kas atstovaus mokyklai, išrinks UGNIES TAURĖ. Rinkimai Hogvartse nulėmė du mokyklos atstovus - tai buvo keisčiausias sprendimas, kokį tik galima įsivaizduoti! Vienu iš laimingųjų tapo HARIS POTERIS. Reikalai klostėsi puikiai, tačiau tik iki tol, kol blogio burtinininkas Voldemortas pradėjo savo negerus darbelius. Atrodo, kad jis jau buvo pasiruošęs sugrįžti į gyvųjų pasaulį...Kas nutiks HARIUI POTERIUI ir kokie ketvirtieji metai Hogvartse bus mūsų mylimam herojui, pamatysite ketvirtoje filmo dalyje!

Pasiruoškite magiškai kelionei į stebuklų šalį, kurioje karaliauja pikti burtininkai, profesoriai, raganos, ilganosiai ir ilgaausiai išsigimėliai, pelėdos, šikšnosparniai ir kitokie keisčiausi padarai.

"Haris Poteris ir ugnies taurė" - tai filmas, kupinas nuotykių, svajonių, magijos, fantazijos ir pavojų, apie tokį pasaulį kiekvienas vaikas svajoja...

Rež.: MIKE NEWELL ( "Monos Lizos šypsena", "Ketverios vestuvės ir vienerios laidotuvės")

Vaidina: DANIEL RADCLIFFE...Haris Poteris, EMMA WATSON...Hermiona, RUPERT GRINT...Ronis, MICHALE GAMBON...Dumbldoras, GARY OLDMAN...Sirijus Juodasis, MAGGIE SMITH...Makgonagal, RALPH FIENNES...Lordas Voldemortas, ROBBIE COLTRANE...Hagridas,ALAN RICKMAN...Sneipas ir kt.