N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Haris Poteris ir Fenikso brolija
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)
Žanras: Fantastinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 22.10.2016
Trukmė: 2h 18 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Hario Poterio filmų maratonas 2016

Dėmesio: Filmas bus rodomas tik 2D formatu, anglų kalba be lietuviškų subtitrų.

Penktieji Hario Poterio ir jo draugų metai Hogvartso burtininkų mokykloje, pilni nuotykių ir paslapčių!

Jaunajam burtininkui Hariui Poteriui penktieji studijų metai Hogvartse patys sunkiausi. Daugelis netiki, kad jaunasis burtininkas susikovė su galinguoju Tamsos Valdovu Voldemorfu Burtų trikovės turnyro metu. Magijos ministerija atsisako sutikti ir pripažinti baisią tiesą, kad Tamsos Valdovas grįžo.

Magijos ministras Kornelijus Fadžas, būgštaudamas, kad mokyklos direktorius Dumbldoras skleidžia melagingą informaciją apie Voldemorto grįžimą, siekdamas sugriauti Kornelijaus autoritetą ir užimti jo vietą, paskiria naują profesorę. Ji jaunuosius burtininkus turi išmokyti, kaip apsiginti nuo Tamsiųjų jėgų. Naujajai profesorei taip pat tenka sekti Voldemortą ir Hogwarts studentus.

Kadangi ji labiau užsiėmusi mokyklos direktoriaus ir studentų šnipinėjimu, Hogvartso studijų kokybė stipriai kenčia. Ministerijos palaimintas jos kursas praktikoje visiškai nepasiteisina. Jaunieji burtininkai nesugeba kovoti su tamsiosiomis jėgomis, grasinančiomis jiems ir visai burtininkų draugijai.

Ir tada iniciatyvos imasi Haris Poteris. Jis susitinka su gupele studentų ir paslapčia įkuria “Dumbldoro draugiją”…

Kas nutiks Hariui Poteriui ir kokie penktieji metai Hogvartse bus mūsų herojui, pamatysite penktoje filmo dalyje! Pasiruoškite magiškai kelionei į stebuklų šalį, kurioje karaliauja pikti burtininkai, profesoriai, raganos, ilganosiai ir keisčiausi nežemiški padarai.

Vaidina: Daniel Radcliffe (Gruodžio berniukai), Emma Watson, Rupert Grint, Helena Bonham Carter, Michale Gambon, Fiennesr., Robbie Coltrane, Emma Thomson

Režisierius: Dadvid Yates