Karštos sėdynės
Hot Rod (2007)
Žanras: Veiksmo komedija
Sukurta: Paramount Pictures
Platintojas: Forum Cinemas UAB
Kino teatruose nuo: 31.08.2007
Trukmė: 1h 41 min
Cenzas: zzz_Senas nenaudoti

Jaunas, savimi pasitikintis, bebaimis ir savamokslis motociklininkas - kaskadininkas Rodas Kimblas (akt. E. Sembergas) turi problemą. Jos vardas - patėvis Frenkas (akt. I McShane'as), nuolat besikabinėjantis ir besityčiojantis iš Rodo, negerbiantis nei vaikino, nei jo triukų su motociklu. Tačiau kuomet Frenkui sustreikuoja širdis, būtent posūnis imasi jį gelbėti. Tiesa, ne iš humaniškų paskatų.

Kadangi širdies operacijos brangios, o pinigų nėra, reikia gero plano. Rodas sugalvoja išeitį ir ima ruoštis didžiajam savo gyvenimo triukui: jis rengiasi motociklu "perskristi" penkiolika vienas šalia kito sustatytų autobusų. Prasideda sunkios treniruotės, tačiau vaikinas viską iškęs vien svajodamas apie atpildą. O atpildas ir link jo vedantis planas yra labai paprastas: parodęs triuką, Rodas surinks pinigų patėvio širdies operacijai ir pastatys jį ant kojų. Štai tada rimtai su juo susirems ir pamokys pagarbos!

Rež. Akiva Schafferis (Televizijos NBC laida "Šeštadienio vakaro šou")

Vaidina: Andy'is Sambergas (TV serialas "Nuostabus miestas", televizijos NBC laida "Šeštadienio vakaro šou"), Jorma Taccone (TV serialai "Nuostabus miestas", "101 kanalas", televizijos NBC laida "Šeštadienio vakaro šou"), Isla Fisher ("Slėpkit pamerges", "Londonas", "Aš myliu Huckabees", "Skūbis Dū", TV serialas "Atila"), Sissy Spacek ("Skambutis 2", "Devyni gyvenimai", "Sugrįžę iš praeities", "Ilgas kelias namo", "Kerė"), Ianas McShane'as ("Šrekas trečiasis", "Devyni gyvenimai", "Bolivudo karalienė", TV serialas "Majamio policija"), Billas Haderis ("Užkibo", "Aš, tu ir Diupri"), Willas Arnettas ("La troškinys", "Ledynmetis 2: eros pabaiga", "Ne anyta, o monstras", TV serialai "Sopranai: mafijos kronika", "Seksas ir miestas")