N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda
Haris Poteris ir netikras princas
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)
Žanras: Fantastinis
Sukurta: JAV
Platintojas: Acme Film, UAB
Kino teatruose nuo: 23.10.2016
Trukmė: 2h 33 min
Cenzas: N-7. Jaunesniems būtina suaugusiojo palyda

Hario Poterio filmų maratonas 2016

Dėmesio: Filmas bus rodomas tik 2D formatu, anglų kalba be lietuviškų subtitrų.

Gerai pažįstami jaunieji aktoriai Danielis Radcliffe‘as, Emma Watson ir Rupertas Grintas yra pasiruošę dar kartą nustebinti savo gerbėjus filme „Haris Poteris ir Netikras Princas“.

Šeštieji Hario Poterio ir jo draugų mokslo metai Hogvartso kerėjimo ir burtų mokykloje. Jaunasis burtininkas vis dar sielvartauja dėl krikštatėvio mirties, ramybės neduoda ir nuožmus mūšis su Valdovu Voldemortu. Haris ir toliau visais būdais stengiasi sunaikinti Tamsos Valdovą. Pasinaudojus, kadaise Netikram Princui priklausiusiu senoviniu vadovėliu, Hariui pavyksta patobulinti savo magiškas žinias ir pasiruošti artėjančiai kovai. Bet dar prieš tai, Hariui atostogaujant pas Durslius, netikėtai apsilankęs profesorius Dumbldoras atskleidžia vieną didžiausių paslapčių...

Kartu su Dumbldoru jam tenka įminti Voldemorto nemirtingumo paslaptį. Pasirodo, jog Tamsos Valdovo nemirtingumas slypi horokrusuose – stebuklinguose daiktuose, kuriuose magas gali paslėpti keletą savo sielos dalių. Haris ir Dumbldoras leidžiasi jų ieškoti. Jiems pavyksta aptikti vieną horokruso buvimo vietą, tačiau paaiškėja, kad ten jau kažkas buvo ir sunaikino jį...

Juostoje kaip niekad daug hormonų audrų ir jausmingų scenų. Ronas įsimyli merginą, Hermiona ima dėl to pavyduliauti. Haris – jų taikytojas, kamuojasi ne tik dėl Voldemorto. Meilės reikalai jam taip pat neduoda ramybės.

Žiūrovų laukia įdomus, netikėtas savo siužeto posūkiais ir herojų poelgiais magiškas ir užburiantis filmas. Meilė, draugystė, ištikimybė ir pasiaukojimas – šie jausmai užvaldys jaunuosius herojus.

Režisierius: DAVID YATES

Aktoriai: DANIEL RADCLIFFE ...Haris Poteris, EMMA WATSON...Hermiona, RUPERT GRINT...Ronis, HELENA BONHAM CARTER ...Belatriks, MICHALE GAMBON...Dumbldoras JULIE WELTERS... Molė ir kt.