REKLAMA KINE 

 

Reklama kine - tai vienas efektyviausių būdų pasiekti savo tikslinį klientą! 

 

Šiandien į kino teatrą užsukantis žmogus – tai ne tik smalsus naujausių kino filmų žiūrovas. Jį traukia įvairiausios siūlomos pramogos, galimybė tiesiog gerai praleisti laiką, atsipūsti, patirti naujų emocijų, pabendrauti. "Forum Cinemas" kino centrai – tai modernūs kultūros ir pramogų kompleksai, sutraukiantys skirtingų pažiūrų, amžiaus ir pomėgių žmones.

Siekiame patenkinti įvairiausio skonio žiūrovų poreikius, todėl, aktyviai bendradarbiaudami su kino filmų platintojais, pristatome kuo įvairesnį, naujesnį, aktualesnį kiną.

"Forum Cinemas" kino centrus Vilniuje per metus aplanko apie 1 200 000 kino žiūrovų. Galime drąsiai teigti, kad tai aktyviausioji mūsų visuomenės dalis, kuri domisi kultūros ir ypač kino pasaulio naujienomis ir žino, kas yra geras filmas, rodomas tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Tai reiklūs žiūrovai, kuriems svarbu gera aplinka, komfortas, paslaugų kokybė, kad kino salėje praleistas laikas taptų malonia pramoga ir norėtųsi čia sugrįžti dar kartą.

Kino filmų centruose savo auditoriją suras ir reklamos užsakovai. Nes kinas traukia šeimas ir vienišius, paauglius ir garbaus amžiaus žmones, čia susirenka draugai po darbo arba studijų, po mokyklos arba vietoj pamokų. Kino repertuarai pateikiami  moderniose švieslentėse. Abejojantiems, ką pasirinkti, apsispręsti padės skrajutės su filmų aprašymais, anonsai, monitoriuose pateikiama informacija. Žiūrovą ugdo ir gausūs filmų anonsai, rodomi prieš kiekvieną kino filmo seansą. Kino salėse su tokia įvairialype auditorija – novatoriška, smalsia, pasiturinčia ir visuomeniška – neliks nepastebėta ir reklama, kuriai puikias galimybes atveria tinkama aplinka ir turima moderni technologinė įranga.

 

Kontaktai pasiteirauti