„FORUM CINEMAS“ KAUNE

„Forum Cinemas“ Kaune – tai vienas moderniausių kino centrų Baltijos šalyse, įsikūręs pačiame Kauno centre, prekybos ir pramogų sostinėje Akropolyje. Kino centre yra 7 kino salės, kuriose telpa 1370 žiūrovų, veikia kino baras. Kino centras duris atvėrė 2007 metais balandžio 10 dieną kartu su prekybos ir pramogų kompleksu AKROPOLIS. Unikalu yra tai, kad kino centro interjerą iš kelių pasiūlytų variantų išsirinko patys kauniečiai, aktyviai balsuodami internete. Gal todėl šis kino centras jau tapo pačiu populiariausiu Kaune, kino namais visiems, mėgstantiems tiek pramoginius, tiek rimtus kino filmus.

 

Kino centre „Forum Cinemas“ galima išsirinkti ne tik pramoginį filmą, bet ir retesnį, intelektualesnį, gurmanišką filmą, mat savo repertuare daug dėmesio skiriame Europos ir kitų šalių kino kūrėjams, populiariausiems pasaulio šalių filmams. Žymiausių kino festivalių „Kino pavasaris“, „Scanorama“ filmai nuolat rodomi Kaune kino centre "Forum Cinemas".

 

Tiek kino filmų pasirinkimas, tiek paties kino centro vieta – pats Kauno centras, taip pat pačių kauniečių pasirinktas interjero dizainas, naudojamos modernios kino technologijos, kokybiškas garsas ir vaizdas, patogios kėdės, kino salių gausa suteikia mūsų žiūrovams dar daugiau pasitenkinimo ir puikių kino įspūdžių.

 

Kino centro adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas (Kauno „Akropolio“ III aukšte).        

Darbo laikas:

Sekmadieniais - ketvirtadieniais: 10:00 - 23:00 val.

Penktadieniais - šeštadieniais: 10:00 - 24.00 val.

Tikslų kino filmų seansų laiką galite sužinoti paskambinę telefonu 1567 (1,9 Lt/min / 0,55 €/min) arba čia(repertuaras).

Salė       Vietų skaičius  Salės planas
Salė 1 (Didžioji) 444 JPG
Salė 2 253 JPG
Salė 3 135 JPG
Salė 4 135 JPG
Salė 5 135 JPG
Salė 6 135 JPG
Salė 7 135 JPG